• Продажбата
  • Ново
Гроздобер Вистинска Кожа Мажите Монахот Ремени Глуждот Чизми Висок Квалитет Круг Пети Високо-Топ рачно изработени Каубој Мартин Човек Чевли YMX396
zoom_in

Гроздобер Вистинска Кожа Мажите Монахот Ремени Глуждот Чизми Висок Квалитет Круг Пети Високо-Топ рачно изработени Каубој Мартин Човек Чевли YMX396

DEN 5290.00 5568.00

Износ
check Во продавницата.


Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Висина:
Глуждот
Моден Елемент:
Тока
is_handmade:
Yes
Бренд Име:
FEIDERUI
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Insole Материјал:
Полно Зрно Кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Затворање Тип:
Zip
Број На Модел На:
YMX396
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Outsole Материјал:
Гума

Им се допаѓа и на купувачите..