• Продажбата
  • Ново
CC Tiaras И Crwons Hairbands Барок Бисер Ангажман Свадба Коса Додатоци За Невестата Партија Накит Кристал Романтична XY150
zoom_in

CC Tiaras И Crwons Hairbands Барок Бисер Ангажман Свадба Коса Додатоци За Невестата Партија Накит Кристал Романтична XY150

DEN 890.00 1369.92

Износ
check Во продавницата.


CC Tiaras И Crwons Hairbands Барок Бисер Ангажман Свадба Коса Додатоци За Невестата Партија Накит Кристал Романтична XY150
Информација за производот :
1.Свадба коса додатоци за булчински
2.Барокот романтична кристал круна
3.Повод : свадба,забава,ангажираност
4.Главниот камен : кубни циркони
Q1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ???
A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќе
земете 26-60 дена да пристигнат. Ако вашиот заштита на време е речиси нагоре и се уште не добиете парцела ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири на времето или ја за вас.
Q2 : Дали вашиот накит ќе се претвори црно или исчезнат по носењето за долго време ??
A : Сите накит ќе исчезнат ако не се одржуваат добро, обидете се да се избегне вода и пот, да ги задржи на сува и добро да ги зачувате, а потоа тие ќе се задржи подолго.
1. Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 72 часа од Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail/Aliexpress Standrad Превозот/Кина Пост Обичен Мал Пакет
Плус или DHL/UPS/EMS, превозот метод depands на вкупниот износ на својата цел :
Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail (цел на повеќе од $5) 35-60 работни дена
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(цел помалку од $5) 45-90 работни дена
Aliexpress Standrad Превозот(цел повеќе од $15) 25-60 работни дена
DHL/UPS/Федекс Бесплатен Превозот(Наредби повеќе од $200) 3-15 работни дена
Answer : ___________________________ Note : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ова превозот метод не може да се следи и во други земји, вообичаено тоа ќе се 40-60 дена да пристигне ве молиме почекајте за тоа.

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
CC&BYX
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Тип:
Tiaras
Број На Модел На:
Tiaras И Crwons
tiaras и коронки:
свадба коса додатоци
свадба декорација:
круна
Hairbands:
Коса Додатоци
Принцови Додатоци:
Сјај Кристално
свадба коса додатоци:
Коса, Накит
Ангажирање Додатоци:
косата орнаменти
Обликот:
Бисер Форма
Стил:
барок стил
materical:
Кубен Циркони
дизајн:
Шупливи Дизајн

Им се допаѓа и на купувачите..