• Продажбата
  • Ново
Моден Мрежа Транспарентен Плажа Чанта Жени Мажи Голем Капацитет Двојно Дно Топ-Торба Сува И Влажна Поделба Патни Торби
zoom_in

Моден Мрежа Транспарентен Плажа Чанта Жени Мажи Голем Капацитет Двојно Дно Топ-Торба Сува И Влажна Поделба Патни Торби

DEN 657.00 925.44

Износ
check Во продавницата.

Моден Мрежа Транспарентен Плажа Чанта Жени Мажи Голем Капацитет Двојно Дно Топ-Торба Сува И Влажна Поделба Патни Торби
Предмет : торба за на Плажа
Материјал : Оксфорд+Мрежа
Боја : Зелена,Небо сина,Розова,Сива,Deep blue

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
XZ-8466
Надворешноста:
Отворете Џеб
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Две
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Главен Материјал:
Oxford
Обликот:
Повик Tote
Бренд Име:
koraba
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Пол:
Унисекс
Декорација:
Никој
Обвивка Материјал:
Најлон
Шаблон Тип:
Флорални
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Стил:
Повик
Повод:
Разноврсна
Објектот:
плажа торба
Материјал:
Oxford+Мрежа
боја:
Зелена,Небо сина,Розова,Сива,Deep blue

Им се допаѓа и на купувачите..