• Ново
Морнар Месечината Луна Ранци на Децата Цртан филм Платно Училишниот Ранец за Млади Момчиња Мажи Жени Деца Mochila Лаптоп Перница
zoom_in

Морнар Месечината Луна Ранци на Децата Цртан филм Платно Училишниот Ранец за Млади Момчиња Мажи Жени Деца Mochila Лаптоп Перница

DEN 1103.52

Износ
check Во продавницата.


Пет Ноќи во Freddys Ранци на Децата Цртан филм Печатење Училишниот Ранец за Млади Момчиња Мажите Торба Деца Mochila Лаптоп Кеси Состојба : Сосема НОВ Материјал : Платно,Најлон
големина : 46*33*16 CM( не содржи висина на уво) тежина : 500g Пакет : 1pcs
Ние добредојдовте на големо, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за трговија на големо цена.
Пакет ќе брод надвор од 2 работни дена по плаќање јасно.
Ние во собата Економија меѓународна шпедиција како основна превозот.
обично тоа треба цела 14-25 работни дена да НИ/СА/велика БРИТАНИЈА/AU/ Јужна Азија . 15-30 работни дена да го Други европските земји.
Понекогаш тоа ќе биде мало задоцнување, поради cu stoms инспекција, Лошите Временски услови или некои неконтролирани фактори.

Бренд Име:
ZeAiLi
Главен Материјал:
Платно
Декорација:
Appliques,Писмо
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цртан филм
Ранци Тип:
Softback
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Најлон
Капацитет:
20-35 Литарски
Дожд Маска:
No
Вршење На Систем За:
Физиолошки Крива Назад
Број На Модел На:
училиште кеси за момчиња и девојчиња
Надворешноста:
Тиња Џеб
Стил:
Моден
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Техника:
Втиснување
Тип На Објект:
Ранци
Апликации:
Училиште/Travel/Партија/Шопинг
Функција:
Rucksack,Детски Ранец, Училишни Торби,
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
Тип:
деца ранец
Карактер Б:
Пет Ноќи во Freddys,Totoro,Undertale Sans, Мачка / Neko Atsume
Карактер C:
Морнар Месечината луна, Самовила Опашка Среќен, Картичка Captor Сакура,

Им се допаѓа и на купувачите..