• Продажбата
  • Ново
VEEVANV Животинско Печатење Волкот Платно Ранец Училиште Жените Ранец Бренд Дизајнер Секојдневен Млади Момчиња Mochila Деца Bookbag
zoom_in

VEEVANV Животинско Печатење Волкот Платно Ранец Училиште Жените Ранец Бренд Дизајнер Секојдневен Млади Момчиња Mochila Деца Bookbag

DEN 981.00 1783.20

Износ
check Во продавницата.


VEEVANV 3 D Животински Печати Еден Очи Волкот Платно Ранци За Жените Бренд Дизајнер Секојдневен Тинејџер Момче Девојки Mochila Деца Подарок
Го Следат се Нашите Испорака Процес
Испорака Процес
1, Ние имаме свои склад;
2, Нашите КК ќе ги провери сите кеси внимателно пред вашите пакети се испраќаат надвор;
3, ќе се стави барем еден desiccant во секоја торба;
4, Ние ќе ги стави deodorant во секој кожни торби ( само кожни торби )
5, Ние ќе ги стави на воздушното перниче во секоја голема чанта за да се спречи деформација ( само големи чанти )
6, Ние ќе ги покрие пластична кеса или влага бариера торба пред курир торба за секој кеси.
7, Ние испрати сите пакети како подарок на царинската хартија;
8, Ние ќе напишете 6како вредност на царинската хартија.

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Бренд Име:
veevanv
Број На Модел На:
UFCBP01024
Главен Материјал:
Платно
Ранци Тип:
Softback
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Техника:
3D Печатење Ранци
Тежина:
0.4KG
Употреба:
Мажи/ момчиња bookbag
Големина:
39cm*16cm*27cm (cm)
Стил:
Патување училишниот ранец
Материјал:
Платно
Објектот:
децата училишни торби
Возраст:
Тинејџер Ученици
Пакет:
Check One By One
цена:
Фабрика цена
превозот:
Бесплатен превозот

Им се допаѓа и на купувачите..