• Ново
X-Онлајн 032817 нова жешка тинејџер мода патување ранец студент училиште торба
zoom_in

X-Онлајн 032817 нова жешка тинејџер мода патување ранец студент училиште торба

DEN 672.00

Износ
check Во продавницата.

X-Онлајн 032817 нова жешка тинејџер мода патување ранец студент училиште торба

Тип На Објект:
Ранци
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Oxford
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Стил:
Јапонија и кореја Стил
Големина:
40*30*12cm

Им се допаѓа и на купувачите..