• Продажбата
  • Ново
DIINOVIVO Училишниот Ранец Кеси за тинејџерки Жените Bagpack Женски Bolsa Escolar Сомотски Bookbag Harajuku Kawai Торба WHDV0023
zoom_in

DIINOVIVO Училишниот Ранец Кеси за тинејџерки Жените Bagpack Женски Bolsa Escolar Сомотски Bookbag Harajuku Kawai Торба WHDV0023

DEN 677.00 1128.48

Износ
check Во продавницата.


Answer : ___________________________ NOTE : Торба големина мерка метод е прикажано,поради големината на упатство за земање,1-3cm грешка при мерење е нормален феномен.

Бренд Име:
Diinovivo
Главен Материјал:
Сомотски
Декорација:
Вез,Писмо
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Ранци Тип:
Softback
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Полиестер
Капацитет:
20-35 Литарски
Дожд Маска:
No
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Број На Модел На:
WHDV0023
Надворешноста:
Тиња Џеб
Стил:
Preppy Стил
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer
Техника:
Втиснување
Тип На Објект:
Ранци
торба големина:
28*40*12CM
торба тежина:
0.5 КГ

Им се допаѓа и на купувачите..