• Продажбата
  • Ново
2017 Нови Жените Гласник Торба Tassel Crossbody Кеси За Девојки Рамо Чанти Женски Дизајнер На Чанти Bolsa Feminina Bolsos Muje
zoom_in

2017 Нови Жените Гласник Торба Tassel Crossbody Кеси За Девојки Рамо Чанти Женски Дизајнер На Чанти Bolsa Feminina Bolsos Muje

DEN 480.00 1371.84

Износ
check Во продавницата.

Опис :
Бои за избор : Црвена,Кафеава, плава, црна
Стилови за избор : Хоризонтална Стил.
Материјал : СТП Кожа .
Обвивка : Обична Обвивка.
Внатрешни Работи : 1 Торбичка
Функција :
-Модата, Домот,Луксузни.
-Отворениот Метод : Патент се отвори.
-Тоа Може да се сместат козметички и џеб пари, телефон итн.
-Погоден за купување,забава,банкет итн.
Пакет се Вклучени : 1pcs x торба
Напомена :
1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.
2. Ве молиме овозможи 1-5мм разлики поради прирачник за мерење

Големина:
FEER SHIPPING
Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Затворање Тип:
Hasp
Бренд Име:
SWDF
Декорација:
Tassel
Обликот:
Размавта
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Број На Модел На:
20170329
Главен Материјал:
PU
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Шаблон Тип:
Цврста
кеси форма:
плик
Број На Модел На:
жените гласник кеси
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Тип На Објект:
Чанти
Декорација:
Tassel
Повод:
Разноврсна
Багаж тренд модели:
Плик пакет
Боја :
Црна,Розова, Камила, Сива

Им се допаѓа и на купувачите..