• Продажбата
  • Ново
100Pcs Помине Уметност Нокти 2 Страни Чистење Пескарење Датотеки Помине Бафер Алатка Shiner
zoom_in

100Pcs Помине Уметност Нокти 2 Страни Чистење Пескарење Датотеки Помине Бафер Алатка Shiner

DEN 114.00 134.40

Износ
check Во продавницата.


100 Pcs Помине Уметност Нокти 2 Страни Чистење Пескарење Датотеки Помине Бафер Алатка Shiner
Опис : 100% Нов бренд и висок квалитет Карактеристики : Безбедно и чисто Професионални дрво Sandpaper Нокти Датотека од Суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман / помине проширување / нокти процедури Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти помине екстензии итн. Совршен за прст за нега на дрво и салон за користење Спецификации : Точка Име : Датотеки Должина : 5cm Ширина : 1.3 см Големина : Како слики прикажани Боја : Како на слики прикажани Количина : 100 Pcs Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме! Ве молиме овозможи 0.5-1cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Пакетот вклучува : 100 x Нокти Датотеки (без мало пакет)

Тип На Објект:
нокти датотека
Број На Модел На:
094E3T3193
Напон:
None
Големина:
4.3cm
Количина:
100pcs/пакет

Им се допаѓа и на купувачите..