• Продажбата
  • Ново
1pc Рака колбас обврзувачки машина КОЛБАС врзување машина колбас запечатување машина здрав knotting машина
zoom_in

1pc Рака колбас обврзувачки машина КОЛБАС врзување машина колбас запечатување машина здрав knotting машина

DEN 17665.00 18595.20

Износ
check Во продавницата.


1pc Рака колбас обврзувачки машина КОЛБАС врзување машина колбас запечатување машина здрав knotting машина
Напомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Опис
Име : 304 од не ' рѓосувачки челик прирачник колбас обврзувачки машина
Производ Лист : 3.0 MM
Материјал; 304
Димензии : 370 * 280 * 250mm
Спецификации : Максимум обврзувачки тема колбас дијаметар 52 MM
Карактеристики на производот : десктоп машина дизајн, удобен операција, не заземаат позиција, лесен и удобен Машина вратоврска жица брзина стапка е загарантирана, од не ' рѓосувачки челик дизајн, храна одделение од нерѓосувачки челик безбедност cranking бар линија, лесен и брз!!
Машина за употреба : прво на сите, вратоврска линија мерка уред според индивидуалните побарувачката за да се прилагоди на должината, ќе се врзуваат жица серпентина е фиксна, ќе го пополни колбас во влезот од машината, за да се врзуваат линија мерка се влечат во насока да се измери позиција после тресењето на раката вратоврска жица рачка, по 2 круга може да биде линија, а потоа да се повлече за да се измери е лулка на тај жица рачка, по аналогија, брзина според индивидуалните прирачник брзина одлучи да се, нормално еден минута е на 50 до 60 проценти.

Тип:
Рака Алатки
Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
52
DIY Материјали:
Дрво
Број на Парчиња:
1
Големина:
370*280*250mm
Тип:
Рака Алатки
Примена:
колбас обврзувачки жица алатка
Број На Производ:
FC464
производ лист:
3.0 mm
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Димензии:
370 * 280 * 250mm
Спецификации:
Максимална обврзувачки тема колбас дијаметар 52MM
Име:
304 од не ' рѓосувачки челик прирачник за колбаси

Им се допаѓа и на купувачите..