• Продажбата
  • Ново
Жените legging capri јога работи фитнес панталоните се кандидира велосипедизам салата спортски панталони leggings
zoom_in

Жените legging capri јога работи фитнес панталоните се кандидира велосипедизам салата спортски панталони leggings

DEN 1085.00 1142.40

Износ
check Во продавницата.


Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
работи
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Број На Модел На:
PBK-148
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Jocelyn Katrina

Им се допаѓа и на купувачите..