• Продажбата
  • Ново
POWGE 30 Заби 3M Idler Макара Tensioner Тркала Понесе 5/6/7/8/10мм со Имајќи Водич 3M синхрони макара Опрема HTD3M 30teeth 30T
zoom_in

POWGE 30 Заби 3M Idler Макара Tensioner Тркала Понесе 5/6/7/8/10мм со Имајќи Водич 3M синхрони макара Опрема HTD3M 30teeth 30T

DEN 412.00 412.32

Износ
check Во продавницата.


Метрички Лак HTD 3 M 30 Заби синхрони Тркала Неактивен Макара Имајќи го Понесе 5/6/7/8/10мм со Лого со Заби или Без Заби за Ширина 10мм и 15mm HTD3 M Времето појас Tensioner Макара Пасивни Водич за Регулирање макара 30teeth 30 T
30 Teeth 3 M Tensioner I dler Макара Цртање и Спецификации :
Тип : 30 Заби 3 M Tensioner макара/Idler макара/Водич макара/Регулирање макара
Забите Број : 30 Заби Заби : Со заби и Без заби Надворешниот Дијаметар (OD) : 27.89 мм и 27.8 mm
Имајќи го Понесе : 5/6/7/8/10мм Страната : двоен Материјал : Алуминиум Легура Одговара за Појас ширина : 10мм или 15mm
Пакет Листата ги Вклучува, како Следи :
1pcs x 30 Teeth 3 M Tensioner Idler макара
2 парчиња x 30 Teeth 3 M Tensioner Idler макара
3pcs x 30 Teeth 3 M Tensioner Idler макара
4pcs x 30 Teeth 3 M Tensioner Idler макара
5pcs x 30 Teeth 3 M Tensioner Idler макара
10pcs x 30 Teeth 3 M Tensioner Idler макара
(Кога ќе нарачате ,ве молиме изберете 3 M Idler макара Понесе дијаметар и ширина и quantit y)
(Според вашиот chooice,ние ќе го организира својата цел.)
Ако ви треба други големина на Времето Макара, ве молиме контактирајте со нас.
ние може да го прилагодите сите видови на Времето се Повлече ey!
Answer : ___________________________ Note :
ако Ви Треба Други Големина на Макара,ве Молиме Contacter Со нас,
Нашата Фабрика Може да се прилагоди на сите Видови на Времето Појас Макара.
2 парчиња 20 Teeh GT2 Времето макара и 2 Meters GT2 отвори појас комплет како што следи :
5pcs 20 Teeh GT2 Времето макара и 5 Meters GT2 отвори појас комплет како што следи :
8pcs 20 Teeh GT2 Времето макара и 5 Meters GT2 отвори појас комплет како што следи :
10pcs 20 Teeh GT2 Времето макара и 10 Meters GT2 отвори појас комплет како што следи :
2 GT Времето Појас Макара Прилагодени на Линкот што следи :
3 GT Времето Појас Макара Прилагодени на Линкот што следи :
5 GT Времето Појас Макара Прилагодени на Линкот што следи :
Сите предмети ќе биде предаден на светот.

Создаден дијаметар:
Создаден 7mm Со заби, Создаден 5mm Без заби, Создаден 5мм Со заби, Создаден 6mm Со заби, Создаден 6mm Без заби, Создаден 7mm Без заби, Создаден 8мм Со заби, Создаден 8мм Без заби, Создаден 10мм Со заби, Создаден 10мм Без заби, се Меша остави порака
Ширина:
for belt width 10mm, for belt width 15mm
Број на Компјутери:
1pc, 2 парчиња, 3pcs, 4pcs, 5pcs, 10pcs
Бренд Име:
POWGE
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
30Teeth 3M Idler макара понесе 5/6/7/8/10мм
Број на Заби:
30
Тип:
времето макара
Picth:
3мм
Забите број:
30
Надворешниот Дијаметар (OD):
27.89 мм и 27.8 mm
Одговара за Појас ширина:
10мм и 15mm
Имајќи го понесе:
5/6/7/8/10мм
прирабница:
Двојно прирабница
Материјал:
Алуминиум Легура
боја:
Сребро.

Им се допаѓа и на купувачите..