• Продажбата
  • Ново
2 парчиња SD-201-C Брзо Ослободување Држи Метал Хоризонтална Toggle Менгеме 100Kg 220 Кг Нови
zoom_in

2 парчиња SD-201-C Брзо Ослободување Држи Метал Хоризонтална Toggle Менгеме 100Kg 220 Кг Нови

DEN 506.00 532.32

Износ
check Во продавницата.

Име на производ за да се Префрлате Менгеме Модел Бр 201 C Тип Хоризонтална се Справи со Отворањето Агол 87° Бар Отворањето Агол 79° Одржување Капацитет 100 Kg/ 220 Кг Тежина 132g Боја Црвено, Црно-Сребрен Тон Материјал Метал & ПВЦ Пластични Пакет 2 x Toggle Менгеме

Материјал:
Метал
DIY Материјали:
Дрво
MPN:
201C
UPC:
не се применува

Им се допаѓа и на купувачите..