• Продажбата
  • Ново
4 парчиња Против пролизгување се Справи У Бар Вертикална Toggle Менгеме 65KG20752B Нови
zoom_in

4 парчиња Против пролизгување се Справи У Бар Вертикална Toggle Менгеме 65KG20752B Нови

DEN 682.00 717.60

Износ
check Во продавницата.


Многу од 4 Анти-лизга се Справи со У Бар Вертикална Toggle Менгеме 65 KG 20752 B
Опис
Овој компактен менгеме е најекономичен вертикална toggle менгеме со У облик бар и прирабница и база.
Најсоодветен за брзо држење лим или кола.
Широко се користи на заварување, jigging, поправка поле.
За време на стегање, лост се контролира со цел да се спречи влијание врз функционирањето поради страна удар.
ПВЦ пластика покрие рачка за лесен, безбеден и удобен операција.

Материјал:
Метал
DIY Материјали:
Дрво

Им се допаѓа и на купувачите..