• Продажбата
  • Ново
Jemmin Најновите Симпатична Кит Облик На Син Оган Опал Прстен Свадба Прстени За Мажите И Жените, Парична Казна Накит Најдобрите Подароци
zoom_in

Jemmin Најновите Симпатична Кит Облик На Син Оган Опал Прстен Свадба Прстени За Мажите И Жените, Парична Казна Накит Најдобрите Подароци

DEN 300.00 499.20

Износ
check Во продавницата.


Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Камен Материјал : Опал
Количини : 1 КОМПЈУТЕР
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .
Ви благодарам многу.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.
Кина Yiwu Сјај Накит Co.

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Jemmin
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Ангажирање
Главниот Камен:
опал
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Сертификат Број:
/
Поставување Тип:
Тензија Поставување
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Број На Модел На:
R42300
Прстени Тип:
Свадба Бендови

Им се допаѓа и на купувачите..