• Ново
Трговија на големо Многу Mens 12Pcs Бел Опал Камен Сребро Позлатен Прстени Бенд Женска Свадба Ангажман Накит БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
zoom_in

Трговија на големо Многу Mens 12Pcs Бел Опал Камен Сребро Позлатен Прстени Бенд Женска Свадба Ангажман Накит БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 464.64

Износ
check Во продавницата.


1.Материјал : Опал Камен и Позлатен Сребрен лим
2.Износ : 12pcs(Кутија Вклучуваат)
3.Големина : 17-20 MM(големина е Случајна)
4.Боја : се погледне на слика
5.Облик : прстени,да се погледне на слика
6.Тип : Трговија На Големо
7.Состојба : Нова
Забелешка : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере. Сликата ја покажуваат само некои од примероци,може да се примени на различни стилови по ред. Плаќање : Да се заштити вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Превозот : 1. Ние нормално брод нарачки во рок од 48 часа по потврдување и проверка на податоците за плаќање. 2. Следење на Време : откако ќе го испратите на нашиот вашата стока, понекогаш систем за следење ажурирање информации полека , не грижете се, само се чека повеќе од неколку денови и да се провери. Ако имате проблем во следење или производи, ве молиме да не се отвори спорот, и да контактирате со нас , ние ќе ви помогнат да се реши проблемот ПОБРЗО.
3. Време на испорака :
Економија Int'l Превозот Генерално,за 1-3 недели во АЗИЈА,Западот Евра,Северна Америка.
Генерално,за 22-39 дена да RU,Јужна Америка,Средниот исток,Источна Евра.
Int'l Express , трае околу 3-8 работни дена да пристигнат.
Нормално,ние бесплатен превозот од Int'l Изразат за вредност повеќе од US$135.00
времето за испорака зависи од поштата, не можеме да се контролира, Понекогаш време на испорака треба повеќе од 40 дена, ако не можат да чекаат pls не цел, ви благодариме за вашето разбирање.

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Материјал:
Камен
Бренд Име:
QianBei
Повод:
Партија
Површината Ширина:
10мм,14mm,8mm
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Број На Модел На:
mm0301
Метали Тип:
сребро позлатен
Пол:
Унисекс
Функција:
Моден
боја:
сребро позлатен
Големина:
6-9
Материјал:
Сребро Позлатен и Опал скапоцен камен
Стил:
женски прстени
Повод:
партија и подарок

Им се допаѓа и на купувачите..