• Продажбата
  • Ново
АНИ 18K Бело Злато (AU750) Прстен Свадба 0.5 КТ Заверена I/SI Природни Solitaire Круг Намали Дијамант Класичен Канџи Жените Прстени
zoom_in

АНИ 18K Бело Злато (AU750) Прстен Свадба 0.5 КТ Заверена I/SI Природни Solitaire Круг Намали Дијамант Класичен Канџи Жените Прстени

DEN 72000.00 96000.00

Износ
check Во продавницата.


АНИ 18 K Бело Злато (AU750) Прстен Свадба 0.5 КТ Заверена I/SI Природни Solitaire Круг Намали Дијамант Класичен Канџи Жените Прстени
Опис АНИ Накит е еден од водечките накит производители, дизајнери и извозниците. Нашата фабрика помина низ текот на триесет години од дијамант златен накит производство. Професионални Накит Производителот, во сопственост на CAD Одделот & фабрика, Cusomerized Цел добредојдени.
Најдобар Квалитет, Добра Цена, се Меша со Цел, Без Минимум барање, обидувајќи се да обезбеди најдобра услуга. Купат Повеќе, Повеќе попуст. Голем за да може да бесплатен превозот. Различни прст големина и различни центар камен големина може да обезбеди, задолжен додадете зависи промени.
100% Вистински производи за фотографија, Добар квалитет, Најдобра Услуга.
АНИ Ангажман Прстен за Твоите Најдобри Љубов !!!!
Свадба Sona Ри ПРОИЗВОД НАСТАВА Прстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 4-10 (Можете да оставите порака за она што големината сакате) Diamond Материјал : Вистински Дијамант Дијамантски Јасност : SI1-SI3 Дијамант Боја Одделение : I Главниот Камен : 0.5 Карат Главниот Камен Боја : Јасно Бели Главниот Камен Облик : Тркалезна Намали Свадба Ангажман Булчински Прстен Метал : Вистински 18 K Цврсти Бели Златен Камења Поставка : Prong Крај : Високо Полиран Сите камења се прицврстени со Prong Амбиент. Не лепат се Гарантира Висок Квалитет на Пакет : Картон или Пластична Кутија, Друг пакет бара е на располагање. Пакет Се Вклучени : 1 X Прстен
Свадба Sona Прстен
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
НАКИТ ПРОИЗВОДСТВО НА ПРОЦЕСОТ АНИ НАКИТ ФЕР КЛИЕНТ ОСВРТИ
БРЕНД ВОВЕД Услуга 1, ги носат илјадници избор на парична казна фунта сребрен накит.

Прстен Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Гем Боја:
18K Бело Злато, 18K Розово Злато, 18K Жолто Злато
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Ангажирање
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Главниот Камен:
дијамант
CertificateType:
NGSTC
Пол:
Жените
Дијамант Карат Тежина:
0.5 карат
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
ABR1720
Дијамант Намали:
Одлични
Обликотшема:
Круг
Бели Дијаманти Боја:
I
Метали Тип:
Бело Злато
Бренд Име:
AINUOSHI
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Дијамант форма:
Тркалезна Форма
Дијамант Јасност:
SI1
Метал Печат:
18k
Стил:
Класичен

Им се допаѓа и на купувачите..