• Ново
сребро 925 накит 925 Сребрен Природни prehnite Прстен Обичај круна прстен мода накит отвори prehnite прстени
zoom_in

сребро 925 накит 925 Сребрен Природни prehnite Прстен Обичај круна прстен мода накит отвори prehnite прстени

DEN 1401.60

Износ
check Во продавницата.


Прстен Големина:
Променливи во големина
Гем Боја:
Зелена
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Страна Камен:
Други Natrual материјал
Број На Модел На:
j070901agpt
CertificateType:
GIC
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Поставување Тип:
Prong поставување
Главниот Камен:
Prehnite
Метал Печат:
925,Фунта
Бренд Име:
Lanzyo
Повод:
Годишнина
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Обликотшема:
овална

Им се допаѓа и на купувачите..