• Ново
Yulaili Фенси Дизајн Фенси Прстен Топла Продажба Атрактивни 361L Нерѓосувачки Челик Прстен Pomposity Прстен
zoom_in

Yulaili Фенси Дизајн Фенси Прстен Топла Продажба Атрактивни 361L Нерѓосувачки Челик Прстен Pomposity Прстен

DEN 840.00

Износ
check Во продавницата.


Yulaili Фенси Дизајн Фенси Прстен Топла Продажба Атрактивни 361 L Нерѓосувачки Челик Прстен Pomposity Прстен
Производ Слика

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
yulaili
Повод:
Партија
Обликотшема:
Скелетот
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
RB064
Стил:
Hyperbole
Пол:
Мажи
Метали Тип:
сребро позлатен
Површината Ширина:
5.5 мм
Материјал:
361L Нерѓосувачки Челик
Накит Боја:
Како што е прикажано во слика
Накит Големина На:
N,45+6cm; Б,18-25см; E,3-7cm
Накит Позлатен:
Сребро Позлатен;
накит тежина:
Накит Поставите Тип:
Накит Пакување:
OPP Вреќа/ Хартија Картичка/Блистер Картичка/ Екстра јаки Картон
накит материјал:
Накит Користење На Логото:
yulaili
Накит За Квалитет:
AAAAA + Висок Квалитет + рачно изработени
време на испорака:

Им се допаѓа и на купувачите..