• Продажбата
  • Ново
Побрзаа Огромен Мулти-боја Morganite Камења 925 Sterling Silver Fashion & Трендовски на Жените Накит, Прстени Големина 6 7 8 9 S0859
zoom_in

Побрзаа Огромен Мулти-боја Morganite Камења 925 Sterling Silver Fashion & Трендовски на Жените Накит, Прстени Големина 6 7 8 9 S0859

DEN 877.00 1437.60

Износ
check Во продавницата.


Контакт Со Нас На :
Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.
Топло Совети :
Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!
Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!
Превозот :
Тоа ќе капи за 30-45 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.
Ние го цениме вашето разбирање и трпение!
Плаќање :
Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
S0039
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
ЌЕ CHUANG
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
слика
Функција:
Моден
Компатибилност:
Партија
Материјал:
Скапоцен камен
Тип На Објект:
Прстени
Поставување Тип:
Канал поставување
Земја на Производство:
Хонг Конг
is_customized:
Yes
превозот време:
3 Работен Ден
Метал Тип:
сребро позлатен
Повод:
Годишнина
квалитет:
ААА+ Квалитет
Земја на Производство:
Хонг Конг

Им се допаѓа и на купувачите..