• Продажбата
  • Ново
Jemmin Топла Едноставна Бела Оган Опал Камења Жените Прстени Парична Казна Свадба Ангажман 925 Фунта Сребрен Накит Прибор Трговија На Големо
zoom_in

Jemmin Топла Едноставна Бела Оган Опал Камења Жените Прстени Парична Казна Свадба Ангажман 925 Фунта Сребрен Накит Прибор Трговија На Големо

DEN 251.00 456.00

Износ
check Во продавницата.


Име : 925 Sterling Silver Прстени Опал
Функција : Анти-промена на бојата/Спречување на алергијата
Големина : 6/7/8/9

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Jemmin
Сертификат Број:
sterling silver прстени
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Prong поставување
Главниот Камен:
опал
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Број На Модел На:
опал прстени
Прстени Тип:
Свадба Бендови

Им се допаѓа и на купувачите..