• Продажбата
  • Ново
Jemmin 2017 Парична Казна Прстени Накит Белиот Оган Опал Ангажман Прстен За Жените И Мажите 925 Фунта Сребрена Свадба Бенд Anillos Bijoux
zoom_in

Jemmin 2017 Парична Казна Прстени Накит Белиот Оган Опал Ангажман Прстен За Жените И Мажите 925 Фунта Сребрена Свадба Бенд Anillos Bijoux

DEN 317.00 576.00

Износ
check Во продавницата.


Име : 925 Sterling Silver Прстени Опал
Функција : Анти-промена на бојата/Спречување на алергијата
Големина : 6/7/8/9/10

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Jemmin
Сертификат Број:
sterling silver прстени
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Поставување Тип:
Prong поставување
Главниот Камен:
опал
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
правоаголник
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
опал прстени
Прстени Тип:
Свадба Бендови

Им се допаѓа и на купувачите..