• Ново
FAITHEASY Мода Нерѓосувачки Челик Mens Прстен Игра на Престоли Куќа Старк на Winterfell Dseign Прстени Панк Накит Пад на Превозот
zoom_in

FAITHEASY Мода Нерѓосувачки Челик Mens Прстен Игра на Престоли Куќа Старк на Winterfell Dseign Прстени Панк Накит Пад на Превозот

DEN 192.00

Износ
check Во продавницата.


Топла Продажба
Фото Галерија
Пакување
Прстен Големина и Мерење
Големина на Табела : НИ Големина 7 : Внатре Дијаметар 17.35 mm (0.683 инчи),во Внатрешноста на Обемот 54.51 mm (2.15 инчи) НИ Size 8 : Внатре Дијаметар 18.19 mm (0.716 инчи),во Внатрешноста на Обемот 57.15 mm (2.25 инчи) НИ Големина 9 : Внатре Дијаметар 18.89 mm (0.748 инчи),во Внатрешноста на Обемот 59.34 mm (2.35 инчи) НИ Големина 10 : Внатре Дијаметар 19.84 mm (0.781 инчи),во Внатрешноста на Обемот 62.33 mm (2.45 инчи) НИ Големина 11 : Внатре Дијаметар 20.68 mm (0.814 инчи),Внатре Обемот 64.97 mm (2.56 инчи) НИ Size 12 : Внатре Дијаметар 21.49 mm (0.846 инчи),во Внатрешноста на Обемот 67.51 mm (2.66 инчи) НИ Големина 13 : Внатре Дијаметар 22.4 mm (0.882 инчи),во Внатрешноста на Обемот 70.3 mm (2.77 инчи) Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2mm грешка
Превозот
Предмети ќе биде предаден во рок од 2-3 дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално . Понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник . ако не можете да добиете вашата e-mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или cintact да ни со други e-mail адреса.
Различни превозот метод имаат различни дена за испорака на објектот, кога ќе го поставите цел може да избере најдобар начин за вас.
Наплата и Враќање ви Благодарам многу за изборот на DALI, ние нудиме на 7 дена се врати услугата : 1. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас веднаш.

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
FAITHEASY
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
RA124
Површината Ширина:
18mm
боја:
Злато
Тема:
Панк Ретро Стил Челик Прстен машки Накит

Им се допаѓа и на купувачите..