• Продажбата
  • Ново
925 фунта сребрен прстен луксузен пломба циркон сребрен прстен Модерен враќање на античките начини околу љубовта сребрен прстен
zoom_in

925 фунта сребрен прстен луксузен пломба циркон сребрен прстен Модерен враќање на античките начини околу љубовта сребрен прстен

DEN 118.00 168.00

Износ
check Во продавницата.


За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател. 2.Ние нудиме Висок квалитет на производи,Брз и лесен товар,Совршен по-продажбата на услугата,било каков проблем што може да ни се јавите. 3.Како светлосни ефекти, објекти можеби малку поинаква да се слики,pls љубезно ве молиме да се разбере.Tks. 4.Нашите производи се директно доаѓаат од Кинеската фабрика.Сите соработуваа фабриката ќе бидат разгледани & потврдена.Сите стоки ќе бидат проверени внимателно пред да се испрати.Ние се надеваме да имаат добар и долг соработка со вас ,ако сакате да го нарачате на голема количина,pls пратете e-mail на нас,ние ќе ги обезбедат најдобра цена,количина,време на испорака. Превозот : 1.Сите на цел ќе се испраќаат надвор во рок од 7 дена, со следење на никој.,следење бр. може да ви помогне да следење на статусот на наредби. 2.Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail(околу 15-50days) или Хонгконг Пост Воздух Mail(околу 10-40days). 3.Ако цел износ повеќе од $400,ќе испрати страна на курирската служба DHL,EMS за бесплатен превозот,кој ќе пристигне во 5-10 работни дена. 4. Ако сакате да ја плати, се чувствуваат товар е премногу скапи, или се чувствуваат неразумно товар, Ако мислите дека цената е надвор од цената на производот премногу, ве молиме контактирајте со продавачот, продавачот ќе се базира на вашата земја, за да се утврди дали превозот е разумно Повратни информации : 1.Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди,ако се satified со нашите производи,и ние ќе го прават истото за вас.

Прстен Големина:
7, 8, 9
Метална боја:
Имитација platinum
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
15mm
Број На Модел На:
J566
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Функција:
Порака За Потсетување,Спиење Tracker,Расположение Tracker,Аларм,Период Tracker,Повик За Потсетување,Фитнес Тракер
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
HANZHOWEEL
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Производ материјал:
925 Sterling silver
Квалитетот на производот:
Здравствена заштита, заштита на животната средина
Производот е погоден за:
Девојчето, подарок
Камен спецификации:
6*6mm 2*3.5 mm
Прстен големина:
12MM*15MM

Им се допаѓа и на купувачите..