• Продажбата
  • Ново
2017 нови пристигнување топла продаде мода Лист сјајна кристал 925 sterling silver дами'finger прстени жените накит за подарок пад на превозот
zoom_in

2017 нови пристигнување топла продаде мода Лист сјајна кристал 925 sterling silver дами'finger прстени жените накит за подарок пад на превозот

DEN 275.00 331.20

Износ
check Во продавницата.


Нашата големо продавница во Yiwu
Превозот :
1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!
2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.
3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 10-20 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 3-10 дена од Express.
4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Превозот Метод Листа За Референца :
Превозот Метод
Цена
Превозот Време
Време На Испорака
Марка
Кина Пост Воздух Mail
Најевтиниот
10-20 работни дена
1-3 дена
Нормално ќе чини 25 дена целосно
EMS
Нормално
5-10 работни дена
24 часа дена
UPS-от
Висок
2-3 работни дена
24 часа дена
DHL(HKDHL)
Нормално
5-8 работни дена
24 часа дена
Обично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.
1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
сребро, злато се зголеми
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
5269
Бренд Име:
V-најдобри
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Повод:
Партија
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Површината Ширина:
10мм
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Тензија Планината
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Функција:
Фитнес Тракер

Им се допаѓа и на купувачите..