• Продажбата
  • Ново
YAAMELI Сребрени Прстени Со Овална Кристал Мода Жените Подарок 925 Сребрен Бендови Накит Врвен Квалитет Годишнината Прст Прстен трговија на Големо
zoom_in

YAAMELI Сребрени Прстени Со Овална Кристал Мода Жените Подарок 925 Сребрен Бендови Накит Врвен Квалитет Годишнината Прст Прстен трговија на Големо

DEN 101.00 148.80

Износ
check Во продавницата.


Материјал : Кубни Циркони
Бои : Како Што Е Прикажано
Состојба : 100% Сосема Нов
Функција : Трендовски
Occastion : Свадба/Ангажирање/Партија
Големина : Како Што Е Прикажано

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Обликотшема:
овална
Стил:
Тренди
Бренд Име:
YAAMELI
Поставување Тип:
Prong поставување
Површината Ширина:
7.5 mm
Број На Модел На:
J74901
Повод:
Годишнина
is_customized:
Yes
Површината Ширина:
Како што е прикажано
Функција:
Anillos

Им се допаѓа и на купувачите..