• Продажбата
  • Ново
YAAMELI Прстени За Жени Со Кубни Циркон Мода Кристал Накит Ангажман Додаток 925 Фунта Сребрена Свадба Прстен Bijoux
zoom_in

YAAMELI Прстени За Жени Со Кубни Циркон Мода Кристал Накит Ангажман Додаток 925 Фунта Сребрена Свадба Прстен Bijoux

DEN 95.00 139.20

Износ
check Во продавницата.


Материјал : Кубни Циркони
Бои : Како Што Е Прикажано
Состојба : 100% Сосема Нов
Функција : Трендовски
Occastion : Свадба/Ангажирање/Партија
Големина : Како Што Е Прикажано

Прстен Големина:
7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Бренд Име:
YAAMELI
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
J73501
Повод:
Партија
is_customized:
Yes
Површината Ширина:
Како што е прикажано
Функција:
Anillos

Им се допаѓа и на купувачите..