• Продажбата
  • Ново
Автоматскиот Автомобил Прозорец Винил Филмот Заврши Инсталацијата на Апликацијата Алатка Уметност нож Комплет 3M Чувствува Squeegee Scraper Безбедност Snitty Машина К02
zoom_in

Автоматскиот Автомобил Прозорец Винил Филмот Заврши Инсталацијата на Апликацијата Алатка Уметност нож Комплет 3M Чувствува Squeegee Scraper Безбедност Snitty Машина К02

DEN 146.00 180.00

Износ
check Во продавницата.


Модел : К02
Н. Ж : 48 G/SET
Пакување, вклучувајќи : 1 компјутер безбедно машина+1 компјутер сина squeegee
Машина Големина : 10*5.8 cm
Squeegee големина : 10*7cm
материјал : пластика
Примена : Автомобил Винил Филм за Завиткување Алатки, Ѕид хартија израмнување алатки, Градежни алатки, итн

Тип На Објект:
Прозорец За Чистење
Објектот Тежина:
48g
Материјал Тип:
Пластични,Челик
Бренд Име:
CNGZSY
Специјални Функции:
автомобил заврши tools,window багра алатки
Објектот Волумен:
2 во 1
Модел:
к02
Пакување:
1pc безбедност машина+1pc squeegee
боја:
портокалова,сина
Материјал:
пластични,филц,челик
Употреба:
автомобил vnyl филм сечење,squeegee
3M чувствува сина squeegee големина:
10*7cm
портокал винил филм безбедно машина големина:
10*5.8 cm
Заврши Безбедност На Машина Сечење Ножот:
Автомобил Возило Snitty Влакна Винил Филм Налепница Заврши Безбедност Машина
Карактеристики:
бесплатен превозот,со висок квалитет,најдобра услуга,добра цена
Примена:
Автомобил Соларни Прозорец Багра Филмови Алатка За Завиткување Алатки

Им се допаѓа и на купувачите..