• Ново
50Pcs ZTX694B ДА-92S NPN СИЛИКОН PLANAR МЕДИУМ МОЌ ВИСОКА ДОБИВКА ТРАНЗИСТОРИ во парк Нови и оригинални
zoom_in

50Pcs ZTX694B ДА-92S NPN СИЛИКОН PLANAR МЕДИУМ МОЌ ВИСОКА ДОБИВКА ТРАНЗИСТОРИ во парк Нови и оригинални

DEN 315.84

Износ
check Во продавницата.


Pls контактирајте со нас пред да нарачате. Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет. исто така,..може да се прифати листата истрага.

Им се допаѓа и на купувачите..