• Ново
100Pcs 1SV245 T3 TOSHIBA Променлива Capacitance Диоди Силикон Epitaxial Planar Тип во парк Нови и оригинални
zoom_in

100Pcs 1SV245 T3 TOSHIBA Променлива Capacitance Диоди Силикон Epitaxial Planar Тип во парк Нови и оригинални

DEN 178.56

Износ
check Во продавницата.


Pls контактирајте со нас пред да нарачате. Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет. исто така,..може да се прифати листата истрага.

Им се допаѓа и на купувачите..