• Ново
DT00891 DT-00891 за HITACHI CP-A100 CP-A100J CP-A101 EDA100 ЕД-A100J EDA110 ЕД-A110J HCP-A8 Проектор Крушка Светилка без домување
zoom_in

DT00891 DT-00891 за HITACHI CP-A100 CP-A100J CP-A101 EDA100 ЕД-A100J EDA110 ЕД-A110J HCP-A8 Проектор Крушка Светилка без домување

DEN 1920.00

Износ
check Во продавницата.


Компатибилен Сијалица DT00891 за HITACHI CP-A100 CP-A100 J CP-A101 ЕД-A100 ЕД-A100 J ЕД-A110 ЕД-A110 J HCP-A8 Проектор без домување Бесплатен превозот
Се КРИЕШЕ : Меркур Светилки
Број на модел : DT00891 DT-00891 за HITACHI
is_customized : Да
Примена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење
За нас : Производител
Припаѓаат на : Компатибилност
Компатибилност : крушка светилка за HITACHI CP-A100 CP-A100 J CP-A101 ЕД-A100 ЕД-A100 J ЕД-A110 ЕД-A110 J HCP-A8
Се користи : бизнис,училиште,образование,дома
Квалитет : со Висок квалитет со компатибилен
Со Станбен или не : без домување
Пакување : 1 единица за секој обична кутија
1. целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме за вашиот љубезно соработка.
2. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка.
1. Ние ќе брод предмети во рок од 24 часа по уплата
2. Хонгконг пост воздух mail треба околу 15-25 работни дена да пристигне,ве молиме да бидете трпеливи.ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го провериш и да ја поправите до овој проблем
EMS ќе биде траеше околу 8-15 дена да пристигнат.
DHL ќе биде зеде за 4-7 дена да пристигнат.
3. Под речиси исто време на испорака, ние имаме право да се избере нова експрес начин доколку тоа е потребно.Се надевам дека ќе може да се разбере.
4. Пратката ќе биде прогласен како подарок со пониска вредност за лесно царинење
5. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
6.

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
DT00891 DT-00891 за HITACHI

Им се допаѓа и на купувачите..