• Ново
BL-FS200B СП.80N01.001 за OPTOMA EP738p EP739 EP739H EP745 EZPRO739 H27 H27A HD720X Проектор Крушка Светилка без домување
zoom_in

BL-FS200B СП.80N01.001 за OPTOMA EP738p EP739 EP739H EP745 EZPRO739 H27 H27A HD720X Проектор Крушка Светилка без домување

DEN 2640.00

Износ
check Во продавницата.


Компатибилен Гола Сијалица BL-FS200 B СП.80 N01.001 за OPTOMA EP738 P EP739 EP739 H EP745 EZPRO739 H27 H27 A HD720 X Проектор Крушка Светилка без домување
Се КРИЕШЕ : Меркур Светилки
Број на модел : СП.80 N01.001 / BL-FS200 B за Optoma
is_customized : Да
Примена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење
За нас : Производител
Припаѓаат на : Компатибилност
Компатибилност : проектор крушка светилка за Optoma EP738p EP739 EP739 H EP745 EZPRO739 H27 H27 A HD720 X X23 M X25 M
Се користи : бизнис,училиште,образование,дома
Квалитет : со Висок квалитет со компатибилен
Со Станбен или не : без домување
Пакување : 1 единица за секој обична кутија
1. целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме за вашиот љубезно соработка.
2. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка.
1. Ние ќе брод предмети во рок од 24 часа по уплата
2. Хонгконг пост воздух mail треба околу 15-25 работни дена да пристигне,ве молиме да бидете трпеливи.ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го провериш и да ја поправите до овој проблем
EMS ќе биде траеше околу 8-15 дена да пристигнат.
DHL ќе биде зеде за 4-7 дена да пристигнат.
3. Под речиси исто време на испорака, ние имаме право да се избере нова експрес начин доколку тоа е потребно.Се надевам дека ќе може да се разбере.
4. Пратката ќе биде прогласен како подарок со пониска вредност за лесно царинење
5. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
6.

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
BL-FS200B СП.80N01.001 за OPTOMA

Им се допаѓа и на купувачите..