• Ново
BL-FS300B СП.83C01G001 за OPTOMA EP1080 EP910 HD80 HD8000 HD800X HD803 HD81 HD81-НН TX1080 Проектор Крушка Светилка Без Домување
zoom_in

BL-FS300B СП.83C01G001 за OPTOMA EP1080 EP910 HD80 HD8000 HD800X HD803 HD81 HD81-НН TX1080 Проектор Крушка Светилка Без Домување

DEN 2880.00

Износ
check Во продавницата.


Компатибилен Гола Сијалица BL-FS300 B СП.83 C01 G001 за OPTOMA EP1080 EP910 HD80 HD8000 HD800 X HD803 HD81 HD81-НН TX1080 Проектор Крушка Светилка Без домување бесплатен превозот
Се КРИЕШЕ : Меркур Светилки
Број на модел : СП.83 C01 G001 / BL-FS300 B за Optoma
is_customized : Да
Примена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење
За нас : Производител
Припаѓаат на : Компатибилност
Компатибилност : проектор крушка светилка за Optoma EP1080 EP910 H81 HD80 HD8000 HD800 X HD803 HD81 HD81-НН TX1080
Се користи : бизнис,училиште,образование,дома
Квалитет : со Висок квалитет со компатибилен
Со Станбен или не : без домување
Пакување : 1 единица за секој обична кутија
1. целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме за вашиот љубезно соработка.
2. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка.
1. Ние ќе брод предмети во рок од 24 часа по уплата
2. Хонгконг пост воздух mail треба околу 15-25 работни дена да пристигне,ве молиме да бидете трпеливи.ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го провериш и да ја поправите до овој проблем
EMS ќе биде траеше околу 8-15 дена да пристигнат.
DHL ќе биде зеде за 4-7 дена да пристигнат.
3. Под речиси исто време на испорака, ние имаме право да се избере нова експрес начин доколку тоа е потребно.Се надевам дека ќе може да се разбере.
4. Пратката ќе биде прогласен како подарок со пониска вредност за лесно царинење
5.

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
BL-FS300B СП.83C01G001 за OPTOMA

Им се допаѓа и на купувачите..