• Продажбата
  • Ново
Компатибилен Проектор светилка за МИЦУБИШИ VLT-X300LP/LVP-X250U/LVP-X300U/S250/S250U/S290/S290U/S30CU/X250/X250U/X290/X300/X300U
zoom_in

Компатибилен Проектор светилка за МИЦУБИШИ VLT-X300LP/LVP-X250U/LVP-X300U/S250/S250U/S290/S290U/S30CU/X250/X250U/X290/X300/X300U

DEN 3146.00 3312.00

Износ
check Во продавницата.


Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
МИЦУБИШИ LVP-X250 U, LVP-X300 U, S250, S250 U, S290, S290 U, S30 CU, X250, X250 U, X290, X300, X300 U
Дел Број : VLT-X300 LP Wattage : 190 W Светилка Живот : 2000 Часа
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Бренд Име:
Pureglare
Број На Модел На:
VLT-X300LP

Им се допаѓа и на купувачите..