• Продажбата
  • Ново
N345-2Life дрво двострано круг Европа и сад мода ретро ѓердан
zoom_in

N345-2Life дрво двострано круг Европа и сад мода ретро ѓердан

DEN 48.00 51.84

Износ
check Во продавницата.


Напомена : 1. Фабрика Цена Гаранција Нашите производи се произведуваат од страна на нашата фабрика, потоа директно брод за вас, така што може да си дозволи да се натпреваруваат цена за вас. 2. Мешани наредби за Поддршка на еден мешан наредби(Едно парче за секој тип е avaailable); ако цел повеќе од 150$, ние ќе испратиме преку DHL, Fedex или ЕМС. Исто така, ние може да ги прифати намалувањето на превозот 3. Одличен Услуги на Клиентите Ако имате било какви прашања за вашата нарачка, ве молиме разговор со нас на интернет, или да ни оставите порака преку Контакт Сега , ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Добредојдовте најдете повеќе ви се допаѓа! Објектот Де опашки : Виткање крило ангел приврзоци позлатен сребрен pendant мрежа е најниска цена накит 88 A008 US$ 2.30 /парче
Позлатен сребрен накит класичен љубов swan сребрени приврзоци DIY накит 88 A005 US$ 2.65 /парче
Класичен срцето соодветните pendant циркон позлатен сребрен срцето pendant накит 88 A009 US$ 1.49 /парче
Имитација сребро pendant искривени platinum позлатен циркон pendant накит 22 A121 US$ 1.16 /парче
Најновата мода приврзоци Со дупчење и крилја на ангел zincon pendant против алергија на накит 88 A091 US$ 3.44 /парче
Моден круна приврзоци циркон позлатен сребрен pendantjewelry 88 A012 US$ 2.10 /парче
Прекрасна pendant срце облик, со циркони кристал pendant сребрен накит красат 88 A032 US$ 3.20 /парче
Моден позлатен Сребрен pendant корејски љубовно писмо накит 88 A004 US$ 2.32 /парче
Големина Референца : ние ќе se Одржување и заштита : Пакет : Лесно Шопинг : Превозот : се Врати & Наплата Политика : Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
N
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Ufine
Приврзоци Тип:
Лизгајте

Им се допаѓа и на купувачите..