• Продажбата
  • Ново
Kraft-монистра Луксузен Сребрен Позлатен Неправилни Форма Природни Сива Agates Парче Geode Pendant Мода Накит
zoom_in

Kraft-монистра Луксузен Сребрен Позлатен Неправилни Форма Природни Сива Agates Парче Geode Pendant Мода Накит

DEN 193.00 241.92

Износ
check Во продавницата.


Kraft-монистра Луксузен Сребрен Позлатен Неправилни Форма Природни Сива Agates Парче Geode Pendant Мода Накит
Количина : 1 BUC
Големина на : (приближно) 36x25-53x30 mm
Случаен во форма,големина и боја
Состојба : Нова
Конверзија : 25.4 mm=1 инч, 5carats=1 грам
Ве молиме внимание : ќе добиете слични парчиња како слика.
Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.
Боја може да биде многу малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Забелешка : Тие Приврзоци се случајни, во форма и големина,и варијација опсег е малку големи.Ве молиме бидете сигурни дека ќе прифати варијанта кога ќе го поставите цел.Однапред ви благодариме!
Ако сакате да купите повеќе од еден производ, ве молиме додадете сè да Количката прво. Кога ќе продолжи со проверка на страница, Продавачот Попуст ќе биде автоматски се пресметуваат. ПРЕВОЗОТ Внимание, ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1). Цел 2). Цел > 7.00 ДОЛАРИ преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. ( Обезбеди следење на број, се Проценува Време на Испорака : 15-60 работни дена.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Ахат
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Unbranded
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Функција:
Декорација
Обликотшема:
Неправилната Форма
Компатибилност:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Метали Тип:
сребро позлатен

Им се допаѓа и на купувачите..