• Ново
IJD8466 Празно Обичен Срцето Нерѓосувачки Челик Cremation Pendant Ѓердан Engravable Лого/Име/Порака Keepsake спомен Urn Накит
zoom_in

IJD8466 Празно Обичен Срцето Нерѓосувачки Челик Cremation Pendant Ѓердан Engravable Лого/Име/Порака Keepsake спомен Urn Накит

DEN 388.80

Износ
check Во продавницата.


Ние се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrys
Повеќе од 10 години на производство искуство
Прилагодено дизајн ,слободни гравирање ,
Одличен за по-продажбата на услугата
Ние, главно, се прават квалитетни производи , ние сме тука и подготвен да одговори на турнеја прашања веднаш . Ако имате било какви прашања , ние ќе се потрудиме да ви помогне .
Производство Детали
Начини На Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги :
1. Ако ви треба брза испорака од Експрес (EMS, Fed Ex, DHL), plsease да контактирате со нас преку trademanager . Ние ќе се најде на најниска цена за вас!
2. Ние би сакале да се воспостави долгорочна соработка со нашите клиенти, врз основа на взаемна корист и заеднички развој.
3. Ние нудиме на големо на услугата,трговија на големо се прифати,можете да додадете оние ви се допаѓа во вашиот количка и го стави на ред ,оставете порака на нас,ние ќе ви даде најдобра цена.тогаш може да го плати.
4. Ние сакаме да ти даде сите клиенти голем купување искуство,ако имате било какви прашања во врска со нашите производи и можете да контактирате со нас пред да се направи нарачка.
5. Ако не доби својата цел за време на испорака датум,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе бидеме одговорни за вашата парцела и ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас .

Метална боја:
pendant само, pendant со синџир, ѓердан со кутија, ѓердан кутија инка, 5pcs pendant само
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
impressjewelry
Број На Модел На:
IJD8466
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Накит Тип:
Cremation Накит
Функција:
пепел носителот
Pendant капацитет:
1 Кубни Инчи
квалитет:
AAAAA+
Предност:
Не Исчезнат И Не Алергија
Тежина:
About 13g
Is_Customized:
Yes
Peckage :
1pcs мали oppbas
Трговија На Големо Бизнис:
Достапен/ Правни Основи Контактирајте Со Нас
Адреса на фабрика:
DongGuan Кина

Им се допаѓа и на купувачите..