• Продажбата
  • Ново
Природни Тигар Око Pendant Природен Камен Pendant Врежан Буда Pendant За Жените За Подарок Слободни Ѓердан Бесплатен Превозот
zoom_in

Природни Тигар Око Pendant Природен Камен Pendant Врежан Буда Pendant За Жените За Подарок Слободни Ѓердан Бесплатен Превозот

DEN 540.00 667.20

Износ
check Во продавницата.


Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
G0095
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
Слика
Бренд Име:
Furiosa
се направени од:
Жолта Тигар око
Големина:
24x43mm

Им се допаѓа и на купувачите..