• Продажбата
  • Ново
l&zuan Шарм Буквата W 925 Sterling Silver Gemstones Pendant Ѓердан За Жени Едноставно парична Казна Накит Синџир Име Ѓердани 1582
zoom_in

l&zuan Шарм Буквата W 925 Sterling Silver Gemstones Pendant Ѓердан За Жени Едноставно парична Казна Накит Синџир Име Ѓердани 1582

DEN 478.00 868.32

Износ
check Во продавницата.


започнете
крајот
l&zuan Шарм "W" 925 sterling silver 0.47 кт Gemstones Pendant Едноставни Модни Ѓердан Накит со сребро синџир за жените подарок
Бренд Име : l&zuan
Предмет Тип : Приврзоци
Приврзоци Тип : Slide
Број на модел : YCP01582
Pendant Големина : 20mm*12mm
Парична казна или Мода : парична Казна
Метали Тип : 925 Sterling Silver
Должина : 45см
Главниот Камен : Кубни Циркони
Боја : Боја на вашите барања Количина : 1
Тежина : 0.47-каратно
Shapepattern : Круг
Пол : Жените
Стил : Романтични/Трендовски
Повод : Партија/работа/свадбата
Тежина : 1.60 g
Место на Потекло : Кина

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
ГТЦ
Метал Печат:
925,Фунта
Pendant Големина:
12*20mm
Сертификат Број:
ѓердан
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Парична казна
Бренд Име:
l&zuan
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
шарм:
W
925 Sterling silver:
едноставна
Тежина:
0.47-каратно
Pendant:
едноставна
Моден:
ѓердан
накит:
ѓердан за жени

Им се допаѓа и на купувачите..