• Продажбата
  • Ново
l&zuan П Pendant Ѓердан парична Казна Накит партија 2017 Нов Стил Писмо Ѓердан 0.93 кт Gemstones 925 Sterling Silver Жените Ѓердан
zoom_in

l&zuan П Pendant Ѓердан парична Казна Накит партија 2017 Нов Стил Писмо Ѓердан 0.93 кт Gemstones 925 Sterling Silver Жените Ѓердан

DEN 462.00 840.48

Износ
check Во продавницата.


започнете
крајот
l&zuan П Pendant Ѓердан парична Казна Накит партија 2017 Нов Стил Писмо Ѓердан 0.93 кт Gemstones 925 Sterling Silver Жените Ѓердан
Pendant Ѓердан
Парична Казна Накит
Писмо Ѓердан
Pendant Големина : 23mm*12mm
Должина : 45см
Главниот Камен : Кубни Циркони
Боја : Боја на вашите барања
Тежина : 0.93-каратно
Shapepattern : Круг
Стил : Романтични/Трендовски
Повод : Партија/работа/свадбата
Тежина : 1.47 g

Гем Боја:
зелена, црвена, сина, жолта, розова
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
ГТЦ
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Сертификат Број:
925
Бренд Име:
l&zuan
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Pendant Големина:
23mm*12mm
Број На Модел На:
ѓердан
Должина:
45cm
боја:
Боја на вашите барања
Тежина:
0.93ct
жените ѓердан:
pendant ѓердан
Парична Казна Накит:
Писмо Ѓердан
Sterling Silver:
925 Sterling silver

Им се допаѓа и на купувачите..