• Ново
CHENGXUN 925 Sterling Silver Срцето Линк Синџир Уникатен Ѓердан љубовно Писмо Pendant Ѓердан
zoom_in

CHENGXUN 925 Sterling Silver Срцето Линк Синџир Уникатен Ѓердан љубовно Писмо Pendant Ѓердан

DEN 241.44

Износ
check Во продавницата.


Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
IMG_8417
Обликотшема:
Срцето
Приврзоци Тип:
Solitaire
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
CHENGXUN
Метали Тип:
925 сребрен
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
925 сребрен
Должина:
45+5cm
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Повод:
Свадба, Забава, Роденден, Неврзан
Ѓердан Еколошки Стандарди:
доведе слободни, никел слободни, кадмиум слободни
позлата:
Бело Злато Родиум Позлатен
Обликотшема:
Писмо

Им се допаѓа и на купувачите..