• Продажбата
  • Ново
Висок Квалитет На Природен Црна Obsidian Pendant Врежан Буда Осум Старател Амајлија Pendant Ѓердан За Жени Мажи Накит
zoom_in

Висок Квалитет На Природен Црна Obsidian Pendant Врежан Буда Осум Старател Амајлија Pendant Ѓердан За Жени Мажи Накит

DEN 480.00 799.68

Износ
check Во продавницата.

Име : Висок Квалитет На Природен Црна Obsidian Jade Pendant Врежан Буда Осум Старател Амајлија Pendant Ѓердан За Жени Мажи Накит . Услови : 100% Нови и на Слободни Синџир(Мушка Ѓердан)
Материјал : Природни Црна Obsidian
Големина на(Приближно) : околу 50mm*35mm ( 1mm=0.039 Инчен).
Напомена :
Бидете сигурни дека не ум пред да го стави на ред. 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики, ве Молиме да се разбере. 2.Ве молиме овозможи 1-2mm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас на прво време, ние ќе се потрудиме да послужи за вас! 4. На jade е од Природни Минерални, па таму се справувам Волна и Мраз Попуштат, Но не влијаат на носење и уживање. 5.Ќе Случаен Испорака. Плаќање :
1.Ние Прифаќаме Alipay Тука.
2.Сите Големи Кредитни Картички се Прифаќаат Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ
Кредитна Картичка, Money bookers, Visa & Master Card, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Превозот :
1.Ние Брод на Светот
2.Предмети се Испраќаат Од Кина Користење на Воздухопловната, Стигнат до најголемиот број на Земји во Рок од 10 до 20 работни Дена.
2. Превозот Следење на Број Ќе Датотека во Редоследот По кои се Испраќаат, Можете Да ги Пратите на тоа.
Враќање:
1.Ако имате било какви прашања ,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативни повратни информации, ние ќе обезбедиме најдобро решение
2. Не заради проблеми со квалитетот на примените, ве молиме да Плаќаат за превозот на трошоците
3.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Етнички
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
HYSDZ-075
Бренд Име:
XUANXIANGYUYE
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
Слика
Пол:
Унисекс
боја:
Црна

Им се допаѓа и на купувачите..