• Продажбата
  • Ново
6pcs--25мм Антички сребрен Рака Печатземи ме подлабоко од моите нозе некогаш би можеле да талкаат шарм pendant DIY Изработка на Накит
zoom_in

6pcs--25мм Антички сребрен Рака Печатземи ме подлабоко од моите нозе некогаш би можеле да талкаат шарм pendant DIY Изработка на Накит

DEN 141.00 165.60

Износ
check Во продавницата.


Големина : 25mm
Материјал : Цинк Легура
Доведе Слободни, Никел Слободни и Кадмиум
боја : Антички сребрен
Количина : 6pcs/
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
NUMBERFIVE
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
pj626
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
како Слика

Им се допаѓа и на купувачите..