• Продажбата
  • Ново
ZIVangela Панк Лулка човечката природа Скелет Камења Природен Камен Pendant Ѓердан За Жени / Мажи Накит Смртта squads приврзоци
zoom_in

ZIVangela Панк Лулка човечката природа Скелет Камења Природен Камен Pendant Ѓердан За Жени / Мажи Накит Смртта squads приврзоци

DEN 169.00 211.68

Износ
check Во продавницата.


Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
sku5593
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
љубителите'
Обликотшема:
Слика
Бренд Име:
ZIVangela

Им се допаѓа и на купувачите..