• Продажбата
  • Ново
(Сертификат) за Природни Зелени HETIAN Nephrite Pendant Врежан Pixiu Среќа Pendant Ѓердан Жени Мажи Накит Слободни Јаже
zoom_in

(Сертификат) за Природни Зелени HETIAN Nephrite Pendant Врежан Pixiu Среќа Pendant Ѓердан Жени Мажи Накит Слободни Јаже

DEN 604.00 1007.04

Износ
check Во продавницата.

Име : Природни Зелени HETIAN Jade Џаспер Pendant Врежан Pixiu Среќа Pendant Ѓердан Жени Мажи Jade Накит Слободни Јаже Услови : 100% Нови и на Слободни Јаже
Материјал : Природни HETIAN Jade Џаспер
Големина на(Приближно) : за 32-милиметри*22mm*12mm ( 1mm=0.039 Инчен).
Напомена :
Бидете сигурни дека не ум пред да го стави на ред. 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики, ве Молиме да се разбере. 2.Ве молиме овозможи 1-2mm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас на прво време, ние ќе се потрудиме да послужи за вас! 4. На jade е од Природни Минерални, па таму се справувам Волна и Мраз Попуштат, Но не влијаат на носење и уживање. 5.Ќе Случаен Испорака. Плаќање :
1.Ние Прифаќаме Alipay Тука.
2.Сите Големи Кредитни Картички се Прифаќаат Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ
Кредитна Картичка, Money bookers, Visa & Master Card, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Превозот :
1.Ние Брод на Светот
2.Предмети се Испраќаат Од Кина Користење на Воздухопловната, Стигнат до најголемиот број на Земји во Рок од 10 до 20 работни Дена.
2. Превозот Следење на Број Ќе Датотека во Редоследот По кои се Испраќаат, Можете Да ги Пратите на тоа.
Враќање:
1.Ако имате било какви прашања ,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативни повратни информации, ние ќе обезбедиме најдобро решение
2. Не заради проблеми со квалитетот на примените, ве молиме да Плаќаат за превозот на трошоците
3.Поради фотографија технологија некои слики може да биде малку различен од чевли во Боја, ве молиме да ги преземе jade дека сте примиле како стандард
Повратни информации :
1.

Метална боја:
Црвено Јаже, Црно Јаже
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
HTYBYDZ-007
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Бренд Име:
XUANXIANGYUYE
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс

Им се допаѓа и на купувачите..