• Продажбата
  • Ново
l&zuan H Писмо 925 sterling silver 1.05 кт Gemstones Pendant Ѓердан за жените Фунта Сребрен Накит Ѓердан Тренди Ѓердан
zoom_in

l&zuan H Писмо 925 sterling silver 1.05 кт Gemstones Pendant Ѓердан за жените Фунта Сребрен Накит Ѓердан Тренди Ѓердан

DEN 427.00 776.16

Износ
check Во продавницата.


започнете
крајот
l&zuan H Писмо 925 sterling silver 1.05 кт Gemstones Pendant Ѓердан за жените Фунта Сребрен Накит Ѓердан Тренди Ѓердан
Pendant Големина : 15mm*15mm
Должина : 45см
Боја : Боја на вашите барања
Тежина : 1.05 кт
Повод : Партија/работа/свадбата
Тежина : 1.6 g

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
LZZ000319
Сертификат Број:
CCGTC
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
CCGTC
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
Pendant Големина
Бренд Име:
l&zuan
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Должина:
45cm
боја:
Боја на вашите барања
Тежина:
1.6g
925 Sterling silver:
pendant ѓердан
ѓердан за жени:
H
Sterling Silver:
накит
ѓердан:
Тренди

Им се допаѓа и на купувачите..