• Продажбата
  • Ново
L&Zuan Шарм Трендовски Писмо Елегантен Ѓердан 925 Фунта Сребрен Накит 0.87 кт скапоцен камен Pendant Ѓердан домот, парична казна накит 0300
zoom_in

L&Zuan Шарм Трендовски Писмо Елегантен Ѓердан 925 Фунта Сребрен Накит 0.87 кт скапоцен камен Pendant Ѓердан домот, парична казна накит 0300

DEN 448.00 814.08

Износ
check Во продавницата.


започнете
крајот
L&Zuan Шарм Трендовски Писмо Елегантен Ѓердан 925 Фунта Сребрен Накит 0.87 кт скапоцен камен Pendant Ѓердан домот, парична казна накит 0300
Бренд Име : l&zuan
Предмет Тип : Приврзоци
Приврзоци Тип : Slide
Број на модел : LZZ000300
Pendant Големина : 23mm*12mm
Парична казна или Мода : парична Казна
Метали Тип : 925 Sterling Silver
Должина : 45см
Главниот Камен : Кубни Циркони
Боја : Боја на вашите барања Количина : 1
Тежина : 0.87 кт
Shapepattern : Круг
Пол : Жените
Стил : Романтични/Трендовски
Повод : Партија/работа/свадбата
Тежина : 1.35 g
Место на Потекло : Кина

Гем Боја:
Зелена, Црвена, Сина, Жолта, Розова, Виолетова
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
ГТЦ
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
23mm*12mm
Стил:
Тренди
Сертификат Број:
Парична казна
Бренд Име:
l&zuan
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
Приврзоци
ѓердан:
ѓердан за жени
Моден:
Домот
Парична Казна Накит:
925 Sterling silver
Тежина:
0.87 кт
pendant ѓердан:
Pendant
Тренди:
F

Им се допаѓа и на купувачите..