• Продажбата
  • Ново
Металик Злато Сребро Телото Уметност Привремена Тетоважа Флеш Tatoo Секси Чипка Хена Tatouage Телото Уметност Тетоважа Налепници за Жените TJ-018
zoom_in

Металик Злато Сребро Телото Уметност Привремена Тетоважа Флеш Tatoo Секси Чипка Хена Tatouage Телото Уметност Тетоважа Налепници за Жените TJ-018

DEN 37.00 41.28

Износ
check Во продавницата.


100% сосема нов
Големина : 10.5*6cm
Модел : како на сликата покажува
Пакет Содржина :
1 лист Привремена Тетоважа Налепница
Тетоважи Апликација :
1. Чиста и сува кожа целосно
2. Мачка нашите дизајнот на вашиот избор и да ги отстрани филмот
3. Тетоважа со лицето надолу на кожата
4. Бришење и влажни тетоважа целосно со влажна крпа или сунѓер
5. Кора од аголот на Тетоважа нежно за да проверите дали тоа е префрлен. Ако не, притиснете надолу и влажни повторно.
6. Вашата Тетоважа може да траат и по неколку дена, ако пренесени внимателно.
7. Како да се отстрани : Тетоважата Триење ладно крем или бебешко масло ќе ја отстрани Тетоважата веднаш.
Предупредување : чувајте дофат на деца.
Функција :
7. Тетоважа Хартија е совршен за создавање на свој сопствен привремен отстранлив тетоважи.
Изгледа одлично на секој тип кожа (не може да биде соодветен за многу чувствителни типови на кожа).
Трудот е лесен за употреба и лесно да се отстрани од кожата кога тоа е време да го симнат.
Waterproo f тетоважа налепници
10.5*6 cm
За Превозот :
1. Цел
2. Цел >= Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, или Epacket (САД)
Со следење на број и Меѓународниот превозот информации.
3. Цел >= 70 :
Бесплатен превозот со ЕМС или DHL на Fed Ex или SF Express (зависи од различни земји).
4. Вашата цел ќе биде предаден во рок од 48 часа по cheared плаќање примени.
5. Ако ви треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат превозот, кој обично трае 3-7 дена за испорака.
Ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки и даноци не се вклучени во точка цена и на такси превозот.

Бренд Име:
WYUEN
Број На Модел На:
10560
Големина:
10.5*6cm
Тип:
Привремена Тетоважа
Материјал:
Вода За Пренос На Хартија/Мастило/Лепак
Шема:
Писмо
Стил:
Привремен/Водоотпорен Тетоважа Налепница
Главната боја:
Мешани Бои
Функција:
Водоотпорен/Отстранлив/Привремена
Пол:
За Жени/Мажи/Возрасен/Дете
Користење на:
Рамо/Половината/Ракав/Назад/Нога/Рака/Градите
Тежина:
1g
Времетраење:
Вообичаено трае 3-5 дена
квалитет:
Долготрајни/Врвен Квалитет

Им се допаѓа и на купувачите..