• Ново
Свитлива Трепка Блескав Мачка Уво Слушалки со Led Светло Заменливи Девојки Мачка Уво Headband Слушалки Гејмерски Слушалки Слушалка
zoom_in

Свитлива Трепка Блескав Мачка Уво Слушалки со Led Светло Заменливи Девојки Мачка Уво Headband Слушалки Гејмерски Слушалки Слушалка

DEN 806.40

Износ
check Во продавницата.


Опис :
Модел : мачка уво слушалки Слушалка Plug Големина : 3.5 mm Должина на Кабел : 1.5 Носи тип : Headband Функција : Бучава Поништување, Силна Компатибилност, Преносни, кој се одвојува, Заменливи Headband, Led Светло Мачка Уво, Удобно Уво Перница Конективност : Wired Примена : за Мобилен Телефон, на Компјутер, на Mp3 Плеер. Одговара за Iphone, за Samsung, за Xiaomi,за Huawei, за Meizu, за Nokia, за HTC, за било Android и Ios Уреди. Погоден за Деца и Возрасни.
Детали Слики :
Оваа содржина е многу убаво. оваа точка одговара за собирање,роденденски подарок за ноќта на Вештерките и Божиќ. Овој објект е добар и убав,висок квалитет-цена сооднос ,апсолутно вредноста на овој објект е надвор од нејзината цена.што го заслужуваат тоа, ајде , го направи тоа nowwwww! Искрено посакувам вашите може да ни даде позитивни повратни информации откако ќе ја добијат оваа точка,а ако нешто не е во ред за објектот, ве молиме слободно да ме пошта. Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот . Спакувани Безбедно во Меур Торба. Се надеваме на вашето разбирање, ви Благодарам. Како да Нарачате :
Купување забелешка
1. по добивањето на пратката во 7 дена, можеме да го прифатиме за да се вратите назад и да се вратат без било каква причина;Повеќе од 7 дена, ние ги доставуваме гаранција за поправка или замена;
2. кога ќе примите пратката, со цел да се заштити вашите интереси, ве молиме бидете сигурни да снимате видео кога се отвора пратката, па ако стварта е изгубена, или пакување изглед е оштетен, купувачот може да обезбеди доказ за време.Ако не може да се обезбеди отворање на парцела видео , ние ќе не презема никаква одговорност за тоа;
3. за надворешното пакување, ние гарантираме производите се 100% оригинални , но производителот има право да го измени тоа ,па изгледот и пакувањето дизајн може да се промени без претходна најава, во исто време ние исто така ќе не презема никаква одговорност;
4.

Приклучок Тип:
Линија Тип
Безжичен:
No
Број На Модел На:
LX-Y05
Стил:
Headband
Отпорот:
32Ω
Функција:
За Интернет Бар,за Видео Игра За Мобилен Телефон,HiFi Слушалки,Обични Слушалки,Спорт,За iPod,Следење на Слушалки
Со Микрофон:
No
Поддршка СТАН:
No
Контрола На Јачина На Звук:
No
Бренд Име:
PLEXTONE
комуникација:
Жичен
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Безжична Тип:
Никој
Линија Должина:
1.5 м
Чувствителност:
103±3dB
Активен Бучава Отказ:
Yes
Конектори:
3.5 mm
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Vocalism Принцип:
Динамичен
Водоотпорен:
Yes
Контрола На Копчето:
No
Модел:
Мачка Уво Приклучок За Слушалки
earbuds материјал:
PU
кабел материјал:
ПВЦ/TPE
Слушалка Plug Големина:
3.5 mm
функција 1:
CVC6.0 Denoise, Силна Компатибилност
Батеријата:
90mAH
посебни:
Свитлива, кој се одвојува, headband Заменливи
Карактеристика 2:
Светлечки Led Светло Мачка Уво
Конектори:
ПОМОШЕН
функција 3:
Микрофон, Поништување Бучава, Преносни

Им се допаѓа и на купувачите..