• Ново
БЕЗЖИЧНА МИНИ LED СВЕТЛО BLUETOOTH ЗВУЧНИК , СО USB/ТФ/BLUETOTH/FM РАДИО , ШАРЕНИ LED ОСВЕТЛУВАЊЕ, ПРЕНОСНИ SUBWOOFER ЗВУЧНИК ЗА СМ
zoom_in

БЕЗЖИЧНА МИНИ LED СВЕТЛО BLUETOOTH ЗВУЧНИК , СО USB/ТФ/BLUETOTH/FM РАДИО , ШАРЕНИ LED ОСВЕТЛУВАЊЕ, ПРЕНОСНИ SUBWOOFER ЗВУЧНИК ЗА СМ

DEN 376.80

Износ
check Во продавницата.


БЕЗЖИЧНА МИНИ LED СВЕТЛО BLUETOOTH ЗВУЧНИК , СО USB/ТФ/BLUETOTH/FM РАДИО , ШАРЕНИ LED ОСВЕТЛУВАЊЕ, ПРЕНОСНИ SUBWOOFER ЗВУЧНИК ЗА СМ
Модел : A9
Дизајн : Кул,Забавна,Мини,Мултифункционални,Преносни,Стилски
Компатибилен со : MP3,ТФ/Микро SDCard
Поддржува : Bluetooth,Hands-free Calls,Звучник,Микрофон,ТФ-Картичка Музика Свири
Функции : Функцијата ПОМОШЕН,Songs Track
Конекција : Безжичните
Интерфејс : 3.5 mm Audio,Микрофон,Мини USB,ТФ-Картичка Слот,USB2.0
Audio Source : Bluetooth Enabled Devices,Електронски Производи со 3,5 mm Приклучок,ТФ/Micro SD Картичка
Боја : Сина,Зелена,Виолетова,Бела,Жолта
Bluetooth верзија : V3.0
ТФ-Картичка Продолжување : 64 G до Максимум.(Not Included)
Пренос на Далечина : W/O obstacles10m
Говорникот Отпорност : 4 ohm
Излезна моќност : 3 W
Freq : 20 Hz-20 KHz
S/N : 95d B
Извор на енергија : USB
Полнење Напон : 5 V
Време на полнење : 2,5 часа
Траен Време : 2 час
Капацитетот на батеријата : 400m Ah
Батерија Тип : Литиум-ionbattery
Батеријата Напон : 3.7 V
Пакет тежина : 0.186 kg
Производ големина (L x W x H) : x 6.00 6.00 x 145px / 2.36 x 2.36 x 2.28 инчи
Пакет големина (L x W x H) : 6.50 x 6.50 x 187.5 px / 2.56 x 2.56 x 2.95 инчи
Пакет Содржина : 1 x A9 Мини Wireless Bluetooth Говорник, 1 x USB Кабел

боја:
ЦРНА, БЕЛА, СИНА, ЦРВЕНА, ВИОЛЕТОВА
Поддршка СТАН:
No
комуникација:
USB,Bluetooth,ПОМОШЕН
Излезна Моќност:
Други
Поддршка Apt-x:
No
Фреквентен Опсег:
100Hz-20KHz
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
Пластични
Функција:
AIRPLAY,Ниту еден
Репродукција Функција:
MP3,Радио
Поддршка За Мемориска Картичка:
Yes
Канали:
2 (2.0)
Аудио Crossover:
Полн Опсег
екран:
No
Звучник Тип:
Преносни
екран:
No
Гласовна Контрола:
No
Батеријата:
Yes
Бренд Име:
Sunnylink
Водоотпорен:
No
Кабинетот Материјал:
Пластични
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Извор На Енергија:
Батерија,DC
PMPO:
3W
Број На Модел На:
A9
Вграден Микрофон:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..